|
|
|
getekend
|
 |
|
16 juli 2017
|
|
|
Toekomst / Geen Thema / Geen Thema
Wie schreef er ooit met potlood en wie gebruikte er ooit inkt.
Ik was meer voor het krijt,
uitwisbaar en opnieuw
maar breekbaar en zo broos.
Wat kijk ik naar de lijnen,
onopvallend en zonder veel reliëf.
Ze zijn opeens gaan leven, overvallen mijn gezicht. Ze wortelen zich dieper en misbruiken mijn gevoelens van jong zijn en steeds hip want vanbinnen blijf ik jong.
Ervaring is een must maar slechts een synoniem voor de dood die geduldig op je wacht want het schijnbaar jonge deel vanboven in je hoofd is evenveel verouderd.
Ja ik sterf al vandaag, in angst voor mijn ego dat elke dag verdrinkt, in angst voor het besef dat de wereld morgen verder draait.
En ik er stil geen deel meer van ben, die lijnen eerst in krijt zijn nu reeds grof getekend.
- Yellow -
Gecontroleerd door: christina
|
vivika |
 |
|
|
Jij zal altijd een deel van mijn morgen zijn ❤
|
|
dafeskelos |
 |
|
|
Nogal zwaar op de hand, Yellow, maar wel zeer diepgaand. Heb het herhaaldelijk gelezen, en bij elke lezing apprecieer ik het nog meer. Grts.
|
|
Yellow |
 |
|
|
Lieve mensen, dank je voor deze reacties allemaal
|
|
teun hoek |
 |
|
|
zo lang wij nog tekenen delen wij in het geheel. th
|
|
september |
 |
|
|
Schitterend geschreven Yellow. Om heel langzaam aandachtig en bij herhaling te lezen. Het krijt,de lijnen laten hun indruk achter in dit mooie gedicht. Liefs
|
|
claire vanfleteren |
 |
|
|
Ik wil niet ouder worden, ik wil het niet onder ogen zien, ik blijf jong, zolang mijn geest weet wat hij doet ben ik tevreden.
Krijtlijnen zijn van een bepaalde tijd, vervangen door een troosteloos getokkel!
|
|
Janny Scheybeler de Jonge |
 |
|
|
om over na te denken
goede morgen
|
|
Vorig gedicht | Volgend gedicht
 |
Auteursrecht |
|
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de gedichten freaks en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de gedichten freaks blijven te alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door Gedichten-Freaks zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|
|
|
|