| |
 |
|
 |
|
 |
|
| |
|
ADHD |
 |
|
|
|
Kinderen / Kinderen / Kinderen
ADHD,
Een nieuwe dag breekt aan. Het is voor jou weer tijd om op te staan. Dat gaat gepaart met veel gestommel. O, mijn vent ,wat maak je weer een rommel!
Zoals altijd weet je niet waar te beginnen. En weer raak je helemaal buiten zinnen! Dan van het een op het andere moment. Ben je weer een heel lieve en vrolijke vent.
Dan opeens wordt je weer hartstikke boos. Want er is volgens jou weer van alles loos! Kleren, schoenen,tas en boeken. Alles is weer eens ver te zoeken.
Je schreeuwt, mam! je weet ook niks als ik je wat vraag!! En weer krijg ik de volle laag. Je loopt te stampen en te bleeeren. En ik probeer het te negeren.
Dan vertel ik je dat we volgens afspraak naar de dokter moeten. Zeg jij heel dood leuk; doe dat mens van mij de groeten.
Jullie hebben ook altijd wat te zeuren. Ja vent,er zijn nu eenmaal dingen die moeten gebeuren. En weer heeft ma het helemaal gedaan. Mam, laat me toch mijn eigen weg gaan!!
Vent, ik wou dat wij dat konden. En dat meen ik op alle gronden. Maar voor dat jij op eigen benen kunt gaan staan. Heb jij nog een hele lange weg te gaan!!
Nee lieve , lieve mensen.. Het valt altijd lang niet mee.. Een kind te hebben met........... ADHD!
- desireetje -
Gecontroleerd door: Bert Vos
|
|
daane
|
 |
|
|
Thursday, November 16, 2006 11:42
|
|
|
Heel erg mooi geschreven!!!
Ik wou dat mijn ouders er zo mee om waren gegaan!!! Want ik heb zelf ADHD!
Heel veel sterkte en kracht toegewens!!
Kus Daane |
| |
|
~black angel~
|
 |
|
|
Friday, September 30, 2005 00:28
|
|
|
het valt ook niet mee om het zelf te hebben hoor. mensen begrijpen het niet. roepen let eens op, zit eens stil, doe normaal, sommige kinderen vroegen vroeger zelfs aan me of ik zo idioot geboren was. dat doet echt wel pijn.
want hoe hard je ook probeert te zijn zoals de rest. hoe hard je ook probeert te voldoen aan alle verwachtingen. het lukt niet, het is gewoon te druk in je hoofd.
hoop dat hij er goed mee leert omgaan en er niet zo mee word gepest als ik werd.
liefs, |
| |
|
Cynthie
|
 |
|
|
Thursday, September 29, 2005 17:35
|
|
|
-of een broertje hihi ik herken hier veel in. Telkens maasr boos om maar het kleinste gevalletje! Vreselijk. Maar soms kan die ook wel kei lief zijn dus dat is wel weer goed ^__^ Hé erg leuk gedicht geschreven en je hebt helemaal gelijk!
Liefs, Cynthia |
| |
Volgende gedicht
 |
Auteursrecht |
| |
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de gedichten freaks en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de gedichten freaks blijven te alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door Gedichten-Freaks zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|
|
|
|
|